Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Hän on ehkä enemmän gay kuin on antanut ymmärtää. On huomannut kiinnostuksesi ja flirttaa huvin vuoksi, mutta oikeasti haluaa enemmän miehen anusta kuin suhdetta sun kanssa.
Sanotaanko näin, että tunnen erittäin epäkypsän ja vastuutaan pakoilevan sieltä kotoisin. En voi suositella.Onko täällä muuten ketään Pattijoelta? Minua alkoi noiden kaksosmysteerien takia kiehtoa ko. paikka. Pitäis varmaan joskus käydä. En ole ikinä käynyt. Onko siinä paikassa jotain mystistä tai onko ollut 1930-luvulla, kun nuo kaksosparit on syntyneet? Jotain ufojuttuja esim?
Ja siis saa olla mitä tahansa, mutta ei sillon kun on lapsia elätettävänä. Sillon pitää kantaa vastuunsa ja toivottavasti kehittyä muutenkin.Sanotaanko näin, että tunnen erittäin epäkypsän ja vastuutaan pakoilevan sieltä kotoisin. En voi suositella.
__
Kas tässäpä meillä
'poeettinen' mestariteos.
Huomaattehan, että ei
äksältä. Kumpikaan
ylläolevista eikä muut
anonyymit.
Tänään en osallistu/
kommentoi vauva.fi
2+ puolella enempää.
Koen nämä palstat
epäravitsevina,
epäterveinä ja
raskaina toksisuuden
temmellyskenttinä.
Tsemppaan hengessäni
maamme viisuedustajaa,
onhan hänellä + tiimillä
jännittävä vko edessä
taiteilijakollega Chisun
työstämällä kappaleella.
Miehelle hellä ajatus.
[Paikkakuntaa,
ilmansuuntaa,
hänen nimensä
1. kirjainta
en edelleenkään
mainitse].
×
__
Kyllä kaikesta selvitään
Olet paras, hyvää alkanutta viikkoa myös itsellesiTodellakin jos mun runot kiinnostavat yhtään niin postaan niitä vastedes Pinterestiin. Mukavaa vasta alkanutta viikkoa kaikille
Näinhän se menee.Jos vaikka en näille palstoille enää kirjoitteliskaan, niin tunne on ja pysyy, ja jos joskus jossakin törmätään ja silmiin katsotaan, niin silmistäni kaipaamani näkee kaiken.
Ai velvollisuuden tunteet? Niistkö sä tässä puhut?Jos vaikka en näille palstoille enää kirjoitteliskaan, niin tunne on ja pysyy, ja jos joskus jossakin törmätään ja silmiin katsotaan, niin silmistäni kaipaamani näkee kaiken.
Eli..? Vastaatko jo viimein että miksi oot pallotellut mulla puoli vuotta!?
Gelle dämä gyssärii ? Gylläbä gutguttaa.
Warhammer blood bowl vastustajalle. Puoli vuotta sitten muutettiin korpimetsään aloittelemaan vähän miesten pelejä ja helvetin punanen ainen juoppo ei ole vieläkään päässyt ulos.Gelle dämä gyssärii ? Gylläbä gutguttaa.
Hyvää yötä ja oman kullan kuvia.Hanipöölle hyvää yötä ja kauniita unia.
Hyvän yön haleja ja pusuja sinulle.
Haluaisin olla viekussasi.
Ollut viime aikoina hieman alakuloinen olo. On niin kova ikävä sinua.
Sain tänään nyt illalla bussissa rytmihäiriö kohtauksen. On vieläkin vähän huono olo.
Rakkaudella M.K.K
Samoin sinne, jos oot jo menossa! Mäkin kerään voimia huomiselle!Hyvää yötä ja oman kullan kuvia.