Kyllä ärsyttää pirusti vauvan retro mekko kadoksissa? vinkkejä missä vois olla?

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja "nupsu"
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
N

"nupsu"

Vieras
Mä oon yhtä limen vihreää omppu liivimekko/tai essua säästäny jo itelläni 11v
Poikia kun vaan on tullut,nyt luultavasti tyttö tulossa ja haluaisin sitä omalla tytölläni käyttää mutta nyt sitä ei löydykkään mistään =( (mua harmittaa älysti ja joka päivä vaan mietin missä se on enkä saa mielen rauhaa ennen kun löydän sen.

Täällä sisälle se on vaan on ollut (yhdessä vaihaassa se oli ihan hetken huuto-netissä myynnissä kun meinasin että luovun siitä )silloin siirsin sen "huuto-net kaappiin" (eli kaappiin jossa säilytän kaikki myynnissä olevat tavarani) mutta taisin jo ennen kun kohde sulkeutui niin sulkea ite mutta sen jälkeen en muista mihin mekon pistin..Näemmä sen kaapista olen pois ottanut kun sitä ei siellä ole..

varmaan löytyy sitten kun jos tyttö syntyy ja tyttö niin iso ettei mahdu enään päälle.(muistelisin että olis ollut kokoa 60-68cm
 

Yhteistyössä