Komea vartalo

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja Nuubis
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
Luonnostaan roteva vartalo. En tarkoita nyt mitään kaappia, vaan pitempää miestä, joku 183-190cm, ja luonnostaan leveäharteista. Voimakkaat kädet on ihan kivat, mutta mitään järjettömiä suonimuskeleita en kaipaa. Sikspäkkikään ei ole mikään välttämätön, mieluiten ei mitään sikspäkkiä, mutta ihan hyväkuntoinen vatsa. Tosin oikein "kaunis" miehen vartalo on sopusuhtainen, kuitenkin erottuvilla hartioilla. Vaihtelee miehen mukaan.
 
Suurin turn-off top 3

1. Lyhyen läntä ukko, iiiiiso kaljamaha
2. Joku ylitreenattu lihaskimppu
3. Erittäin kapoinen ja hintelä vartalo.

http://accel15.mettre-put-idata.over-blog.com/0/18/85/05/diverses-facettes/16054--sawyer-l.jpg

Siinä kiva miesvartalo, näkee että hänellä on leveät hartiat synnyinlahjana eikä tolla miehellä oo mitään tosi erottuvia lihaksia, mutta muuten tosi miehekäs ja nam kroppa.
 
Harteikas ja lihaksikas, ei kuitenkaan massabodari. Mutta hauista ja pohje- ja reisilihasta pitää olla. Verisuonet näkyvillä (merkki liikunnallisuudesta). Takapuoli mielummin litteä kuin sellainen persikka, se on liian naismainen. Siistit kädet ja varpaat ja leikatut kynnet. Onko kamalampaa kuin pitkät varpaankynnet ja kovettumat jaloissa tai likaa kynsien alla tai tupakan keltaiset sormet? Saa olla karvoja, sheivattu mies lähinnä säälittää. Sellainen keskimittainen noin 180 cm. Ei kääpiö eikä jättiläinen. Vahva ja miehekäs.
 

Similar threads

N
Viestiä
3
Luettu
713
N
V
Viestiä
2
Luettu
563
Seksi
Emmi J.
E
B
Viestiä
20
Luettu
9K
Seksi
Vierailija
V
B
Viestiä
11
Luettu
2K
C

Yhteistyössä