Kolme miestä vei humalaisen (2 promillea) alaikäisen tytön Malmin sairaalasta metsään Helsingissä ja aloitti ryhmäseksin jokaiseen reikään

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja vierailija
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
Vahvasti päihtynyt puhuu mitä sattuu.
Tunnettu naisurheilija oli aikoinaan ottanut yhteyttä nettikirjoittajaan, joka oli arvostellut urheilijan ulkonäköä. Viestin kirjoittaja oli pyytänyt anteeksi ja kertonut olleensa humalassa viestin kirjoittaessaan.
 
Kilttimies oppi jo nuorena järkkärinä että jotkut saalistaa hädänalaisia ihmisiä tuolla tavalla. Päätin jo silloin etten tee samoin. Oikeastaan aika häikäilemätöntä.
 
Ja kuinka monta tyttöä (tai poikaa) suomalaiset miehet on raiskannut? Juurihan oli otsikoissa joku pedofiili, joka oli raiskannut pikkupoikia ihan urakalla, ja ihan kotimainen sontaläjä.
Linkin tilaston mukaan väestömäärään suhteutettuna esim irakilaiset ja afganistanilaiset *aiskaavat noin 40 kertaa enemmän kuin suomalaiset.

 
  • Tykkää
Reactions: Echo
Linkin tilaston mukaan väestömäärään suhteutettuna esim irakilaiset ja afganistanilaiset *aiskaavat noin 40 kertaa enemmän kuin suomalaiset.

Ja silti jokainen raiskaus on liikaa ja tuhoaa sen raiskatun elämän ihan samalla tavalla, olipa raiskaaja Sergei, Ahmed tai Väinö.
 

Similar threads

O
Viestiä
6
Luettu
1K
A

Yhteistyössä