Kiimanen

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja Inttijätkä
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
I

Inttijätkä

Vieras
Onks tääl naisii jotka haluaa puhelinseksiä? Voin olla sun ""orja"" jos haluat.;-) voit sanoo mitä haluat että teen itselleni. Iällä ei ole merkitystä.
 
harmi kun tätikään ei nyt tänään ehdi inttipoikaa auttaa. Liian kiire töissä. Mutta kun saat täältä seuraa, käyn innolla lukemassa jossain välissä viestitysketjunne :)
Mutta alkajaisiksi; poika, kalu käteen ja aktiivisen näköistä toimintaa, tädin valvovan silmän alla
 
Joku valopää on sitten laittanut minun numeroni nettiin. Sanokaa joku fiksu ihminen, kuinka saan sen pois. Minulla ei todellakaan ole puhelinseksitarvetta. Laittakaa vastaus tähän ketjuun, kiltit. Mitään seuranhaku tai eroottisviritteiset puhelut ja/tai tekstiviestit eivät ole tervetulleita. Kiitos jo etukäteen sille, joka auttaa minua hävittämään puhelinnumeroni ""julkisuudesta.""
 

Yhteistyössä