S säpäle harmaana Vieras 04.06.2013 #51 Niin, on varmaan peräpukamatkin ihan luonnollisia asioita, mutta en silti haluaisi niistä lehtien palstoilla kertoa. Toisille näköjään yksityisyys ja häveliäisyys tarkoittaa samaa, kuin luonnottomuus. Reactions: Akaatti
Niin, on varmaan peräpukamatkin ihan luonnollisia asioita, mutta en silti haluaisi niistä lehtien palstoilla kertoa. Toisille näköjään yksityisyys ja häveliäisyys tarkoittaa samaa, kuin luonnottomuus.
Y Yks hailee. Vieras 04.06.2013 #52 Ihan sama kertooko joku nimellään tai nimettömänä tai ei ollenkaan, toisten ihmisten seksielämä nyt vaan ei kiinnosta pätkän vertaa.
Ihan sama kertooko joku nimellään tai nimettömänä tai ei ollenkaan, toisten ihmisten seksielämä nyt vaan ei kiinnosta pätkän vertaa.