A
ap
Vieras
Alkuperäinen kirjoittaja JääPrinsessa:mä en oo henk. koht. koskaan ymmärtäny näitä kimppajuttuja, ei oo kyl mun juttuni, mut mun yks tosi hyvä ystävä harrastaa tätä toimintaa aika useinkin..on siis sinkku en kerta kaikkiaan tajua mut onneks mun ei kaikkee tarvikkaan :xmas:
En osaa sanoa tähän mitään muuta ku et ken leikkiin ryhtyy se leikin kestäköön..
Voin sanoa, että vaikkapa 10v sitten, jos joku mulle olisi sanonut, että tulen tällaista joskus tekemään, olisin sanonut että haista ny jo, että en tosiaankaan tule tekemään mitään tuollaista.
Mitä tuohon leikin kestämiseen tulee, meillä on ollut VAIN seksi tavoitteena tässä, onhan meillä toisemme siihen rakkauteen, eihän siihen tarvita kuin 2 ihmistä. No, ei siinä muuta sitten, kuin että pitääpä sitten valkata seuraava nainen hiukan tarkemmin, JOS ikinä enää suostun edes tällaiseen.