Kannattaako lasten kenkiä laittaa myyntiin......

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja katjuza
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti

katjuza

Aktiivinen jäsen
09.04.2005
1 827
0
36
esim.huuto.netiin?
Mulla olis tuossa yhdet Elefantenin goretexit, Kuomat ja huopikkaat ja kaikki siis samaa kokoa, kuopuksen viime talvisia kaikki, mutta meneekö kengät ylipäätänsä kaupaksi ja jos menee niin onko parempi laittaa kaikki samaan vaiko erikseen?
 
Meneehän ne varmaan kaupaksi, mä möisin könttinä, kun menee sitten samoilla postareilla, yhet kengät ja 7 euroa postareita ei houkuta.

Mitäs sulla ois tarjolla? :D
 
Alkuperäinen kirjoittaja Salama McQueen:
Meneehän ne varmaan kaupaksi, mä möisin könttinä, kun menee sitten samoilla postareilla, yhet kengät ja 7 euroa postareita ei houkuta.

Mitäs sulla ois tarjolla? :D
Mulla on siis noi yllämainitut kengät, kaikk ine on punasia ja kokoa 23..... varmaan löytyy muitakin kenkiä ja kokoja tytöille ja pojille, kunhan noi kaapit myllään loppuun.
 


Tässä ne Elefantenit ja tässä huopikkaat



Miten voi olla näin vaikeeta ottaa kuvia kengistä, näyttää kuvissa nuo popot jotenki ihan erinlaisilta.... salama vääristää väriä jne. mutta kaipa noista jonkinlaisen käsityksen saa.
 

Yhteistyössä