K/B-komposti

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja vierailija
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
Asuuko tuo C tyyliin puolet vuodesta thaikuissa? Jos näin, niin tuskinpa haluaa seurustella Suomessa asuvan kanssa, tai ylipäänsä kenenkään kanssa. En tajua miksi he eivät voi olla vaan kavereita, vaan heti väännetään romanssiksi. Selvästi C tuntee koko Krewn ja mielestäni ei ole ihme, että hengailevat Kn lomalla samassa paikassa kun kavereita tuntuvat olevan. Suhteeseen uskon vasta kun tulee kunnon todisteita, pelkkä samassa paikassa oleminen ei riitä. Ja edelleen..missä on NM?
 
Mitä ihmeen juttuja te siellä suljetuissa ryhmissä väännätte, jos ei kestä päivänvaloa😄 Ehkä kannattaa silloin mennä vähän itseensä.
Etkö ymmärrä miksi suljettuja ryhmiä luodaan. Siksi, että voidaan jutella luottamuksellisesti. Ei kyse ole siitä, et puhutaan jotain salaisia juttuja, vaan halutaan olla rauhassa. Pitää olla kyllä aika pimeä, jos ei tätä ymmärrä.
 

Yhteistyössä