V
vierailija
Vieras
Seija ostanut klikkauksia.Ei yksinään siitä johdu, joillain deviton samoihin aikoihin jakamilla videoilla on vaan pari tuhatta katselua.
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Seija ostanut klikkauksia.Ei yksinään siitä johdu, joillain deviton samoihin aikoihin jakamilla videoilla on vaan pari tuhatta katselua.
Missä muka? Ja mikä toi youtube video ja missä, ei saa navin kautta mitään selkoa tosta?K:lla taas 35 paita![]()
Siinähän sulle illaksi puuhaa.Missä muka? Ja mikä toi youtube video ja missä, ei saa navin kautta mitään selkoa tosta?
Ehkä on käynyt mummoakin moikkaamassa samalla, mutta todennäköisesti ovat Jyväskylässä työstämässä jotain biisiä Kiron kanssa, kun kerran juuri Sony on mukana.Jere mennyt mummoa ja serkkuja moikkaamaan Jyväskylään ja samalla JYPin peliin. Söpöä.
No löysin videon jo Häärijän kanavalta ilman ei ystävällismielistä käytöstäsikin, ei vain löytynyt aiemmin pelkän Tallin gig ja päivän perusteella mitään.Siinähän sulle illaksi puuhaa.
Siellä taas silmät loistaen isojen hokipelaajien keskelläJere mennyt mummoa ja serkkuja moikkaamaan Jyväskylään ja samalla JYPin peliin. Söpöä.
Siellä taas silmät loistaen isojen hokipelaajien keskellä![]()