K/B-komposti

  • Viestiketjun aloittaja vierailija
  • Ensimmäinen viesti
vierailija
vierailija
vierailija
vierailija
vierailija
Heheh. Huono "vitsi". Mitä sä oikein kuvittelet, että tollainen otsikoissa oleminen hyödyttäisi ketään artistia ja nimenomaan viisuartistia. Erika painaa täyttä hönkää omaa viisupromoaan ja hakee huomiota niistä Euroopan maista, joissa voidaan äänestää häntä.
Kirjoitat naisesta, joka "seurusteli" Dannyn kanssa, varmasti silkasta rakkaudesta vaippaikäisiin. Sama hyöty tästäkin.
 
vierailija
Ei, vaan homot eivät näe heissä mitään sellaista niinkuin Jeressä ja Bojanissa ovat nähneet. Enkä huomaa mitään sen hakemista myöskään, koitat vaan tehdä kaikista homoja.
Homot eivät ole nähneet Jeressä JA (painotus JA) Bojanissa yhtään mitään. Olen kolunnut ns sivustoja aikalailla pioneerihengessä jo silloin, kun mummelit fiilisteli vauvahylkeitä 😄 Kyllä siellä Käärijä on herätelly ne kuumat homofantasioita. Wiwibloggsissakin sai mitä härskeimmätkin unelmat olla kommenteissa iät ajat Varmaan kun Williamin sivusto...😌 Ja juu, ei tosiaan mitään kansakoulun opettarouvia.

Tämä nyt vaan empiirisenä kokemuspohjana
 

Yhteistyössä