V
vierailija
Vieras
Jännästi oli vain yleisin Israelissa ja kartta, josta sukunimi on peräisin oli väritetty koko lähi-itä (ei muita alueita).
MI-TÄ!!??
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Jännästi oli vain yleisin Israelissa ja kartta, josta sukunimi on peräisin oli väritetty koko lähi-itä (ei muita alueita).
Kyllä poistuu ja palautuu myös tässä ketjussa. Onko sinulla joku pelkotila asiasta?Ei koske tätä ketjua niin pidä se pääsi kiinni. Ikinä ei ole ollut mitään tuollaista havaittavissa. Jos toi on sulle edelleen suurempikin ongelma, niin et osaa käyttää alustaa oikein.
Oikeassa oleminen ei koskaan hävetäSua taitaa nyt vain hävettää, kun viestien mysteeriseksi poistumiseksi ja palailuksi selvisikin se, ettet sä osaa käyttää palstaa!
Ei se oleMI-TÄ!!??![]()
Oikeassa oleminen ei koskaan hävetä
Tarjolla juhlamokkaa kera fazerin sinisen.Mummoklubin Poistopalautus -juna saapuu hetken kuluttua Kouvolaan!
En ole muuta kuin K ja B discordissa, rupeen nyt tutkimaan asiaa, osaan myös kertoa nimimerkit, jotka keskusteli (en vain voi sitä tietenkään tehdä, mutta hämmästyin siitä toisesta, koska ei ole yleensä kirjoitellut mitään ns. ilkeää)Oot ollut jossain eri discordissa?
Ei herranjumala sä oot pimee.En ole muuta kuin K ja B discordissa, rupeen nyt tutkimaan asiaa, osaan myös kertoa nimimerkit, jotka keskusteli (en vain voi sitä tietenkään tehdä, mutta hämmästyin siitä toisesta, koska ei ole yleensä kirjoitellut mitään ns. ilkeää)
Samaa mieltä, parempiakin biisejä olisi ollut tarjolla esim. se Durum durum.Hirveetä Balkanulinaa tuo Serbian biisi. Miten noilla on nii tuhnuista
Syötä tänne nimi sukunimen kohdalle ja katso name originMikä kartta?
Miten niin, tietenkin minä tutkin, kun olen satavarma asiasta, että aiheesta oli ainakin neljä viestiä eilen.Ei herranjumala sä oot pimee.
Vähän pakkomielteistä pitää kirjaa keskustelunaiheista ja kuka sanoo mitäkin jossain hupidiscordissa.Miten niin, tietenkin minä tutkin, kun olen satavarma asiasta, että aiheesta oli ainakin neljä viestiä eilen.
Ja tulla sitten tappelemaan tänne, kun siellä ei uskalla suutaan avataVähän pakkomielteistä pitää kirjaa keskustelunaiheista ja kuka sanoo mitäkin jossain hupidiscordissa.
To on väärin. Namsor hakupalveluun kun pistää nimen sukunimen kohdalle, antaa lähi-idän. Eihän ruotsin kielessä edes ole Z:aa. En voi pistää linkkiä kun meni moderointiin. Mutta namsor hoogleen niin varmaan jokainen löytää.Ei se ole Esim täällä on kartta ja pelkästään Euroopassa sitä esiintyy. https://www.names.org/n/zelmerlow/about
Se on 1800-luvulla syntyneen skånelaisen Selma Löfin nimestä muodostettu sukunimi. Siellä on Månsin juuret.
No, tossa palstalta katoavat ja tänne palaavat viestit asiassa olit nolon väärässä kuitenkin, ja venkoilusi osoittaa sen!Oikeassa oleminen ei koskaan hävetä
Toi sovellus toimii tekoälyllä, ei sen tulokset läheskään aina pidä paikkaansa.Syötä tänne nimi sukunimen kohdalle ja katso name origin
![]()
Namsor | Name analysis - Instant gender, origin & ethnicity detection
Namsor revolutionizes name analysis with scientifically validated AI technology. Instantly discover gender, country of origin, and ethnicity of any name with unmatched precision. Trusted by researchers worldwide.namsor.app
Yritin jo kerran kirjoittaa, mutta meni modelle. Namsor toimii tekoälyllä, sen tulokset ei usein pidä paikkaansa.To on väärin. Namsor hakupalveluun kun pistää nimen sukunimen kohdalle, antaa lähi-idän. Eihän ruotsin kielessä edes ole Z:aa. En voi pistää linkkiä kun meni moderointiin. Mutta namsor hoogleen niin varmaan jokainen löytää.
Toi sun linkki ei tajua nimen alkuperästä mitään, puhuu vain yleisyydestä, mikä on eri asia.
Joo toi palvelu oli pelkkää AI-löpinää. Laittaa vaikka Facebookkiin tai vastaavaan hakuun "Zelmerlöw" niin tulee pelkkiä ruotsalaisia ihmisiä.Yritin jo kerran kirjoittaa, mutta meni modelle. Namsor toimii tekoälyllä, sen tulokset ei usein pidä paikkaansa.
No ei ollut. Pistäpä sinne vaikka oma sukunimesi.Joo toi palvelu oli pelkkää AI-löpinää. Laittaa vaikka Facebookkiin tai vastaavaan hakuun "Zelmerlöw" niin tulee pelkkiä ruotsalaisia ihmisiä.
Tän linkin takana ei ole mitään Selma Löfiä. Missä siitä puhutaan?Ei se ole Esim täällä on kartta ja pelkästään Euroopassa sitä esiintyy. https://www.names.org/n/zelmerlow/about
Se on 1800-luvulla syntyneen skånelaisen Selma Löfin nimestä muodostettu sukunimi. Siellä on Månsin juuret.
OikeassaNo, tossa palstalta katoavat ja tänne palaavat viestit asiassa olit nolon väärässä kuitenkin, ja venkoilusi osoittaa sen!
Mistä tieto, ettei ruotsalaisissa nimissä voisi olla Z, minun korvaan kokonaisuutena kuulostaa ihan ruotsalaiselta kyllä?To on väärin. Namsor hakupalveluun kun pistää nimen sukunimen kohdalle, antaa lähi-idän. Eihän ruotsin kielessä edes ole Z:aa. En voi pistää linkkiä kun meni moderointiin. Mutta namsor hoogleen niin varmaan jokainen löytää.
Toi sun linkki ei tajua nimen alkuperästä mitään, puhuu vain yleisyydestä, mikä on eri asia.
No linkkaapa niitä israelilaisia Zelmerlöwejä tänne tänne.No ei ollut. Pistäpä sinne vaikka oma sukunimesi.
Nyt mummo treenaamaan medialukutaitoa. Tuolla Namsorin sivuilla ihan lukee että tulokset tuotetaan tekoälyllä. Tässä sulle ihan oikea artikkeli Månsin sukunimen alkuperästä, joka on ruotsalainen. https://slakthistoria.se/slaktforskning/namn/kvinnan-bakom-zelmerlowNo ei ollut. Pistäpä sinne vaikka oma sukunimesi.
Ei nyt sentään kirjaa tarvitse pitää, sattuu vain olemaan hyvä muisti esim. shippiä ja B loukanneet en minä unohda.Vähän pakkomielteistä pitää kirjaa keskustelunaiheista ja kuka sanoo mitäkin jossain hupidiscordissa.