V
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Mistä toi 21 päivä on lähtösin?
Ei kummankaan. Meillä aloitetaan joulun viettäminen isänpäivän jälkeen ja päätetään tammikuun alussa.Kumman perinteen mukaan teillä mennään?
pääsetkö kirjastoon?Mistä toi 21 päivä on lähtösin?
Mistä toi 21 päivä on lähtösin?
Pidän joulun jouluna vaikka komukat sanois mitä.Minä pidän joulun jouluna, vaikka persunatsit vaatisi mitä
Joo pääsenhän mä. Oon just kirja jonossa yhelle kirjasarjalle tai vika kirja siit sarjast. Mut nyt näyttää et menee ensvuoteen kunnes saan sen kirjan. Millanen toi ewin duncan on? Mä oon nyt jumahtunut fantasia kirja puolelle ja on se kausi menos. Mitäs oot mieltä pitäiskö kirjaston olla myös sunnuntaina auki? Huh mul tuli just pe muistutus et on kaks kirjaa myöhässä. Huomen pitää palauttaa. Onko kirjastoissa nettipalvelua mis vois jatkaa sitä lainausaikaa et löytyis omapalvelu et nettintunnuksil kirjautuis sisään sit sieltä löytyisi kohta mis näkyy omat lainaukset ja sit painike jatka lainaust? Ja mitä jos lähtee vaik 3kk reissuun ja haluis sinne ottaa kirjoi mukaan ni pitäiskö laina aikaa saada lisää jos on hyvät perusteet?pääsetkö kirjastoon?
Lue kirja
Kalenteri
Ewin Duncan
Pidän joulun jouluna vaikka komukat sanois mitä.
On se halvalla a tikvaareissakin. Ja totta. Historia alkaa kiinnostaa toisella tavalla.Alkuperäinen kirjoittaja vierailija post: 34839252:Joo pääsenhän mä. Oon just kirja jonossa yhelle kirjasarjalle tai vika kirja siit sarjast. Mut nyt näyttää et menee ensvuoteen kunnes saan sen kirjan. Millanen toi ewin duncan on? Mä oon nyt jumahtunut fantasia kirja puolelle ja on se kausi menos. Mitäs oot mieltä pitäiskö kirjaston olla myös sunnuntaina auki? Huh mul tuli just pe muistutus et on kaks kirjaa myöhässä. Huomen pitää palauttaa. Onko kirjastoissa nettipalvelua mis vois jatkaa sitä lainausaikaa et löytyis omapalvelu et nettintunnuksil kirjautuis sisään sit sieltä löytyisi kohta mis näkyy omat lainaukset ja sit painike jatka lainaust? Ja mitä jos lähtee vaik 3kk reissuun ja haluis sinne ottaa kirjoi mukaan ni pitäiskö laina aikaa saada lisää jos on hyvät perusteet?
noinOn se halvalla antikvaareissakin. Ja totta. Historia alkaa kiinnostaa toisella tavalla.