Alkuperäinen kirjoittaja voi hyvän tähen:Alkuperäinen kirjoittaja plääh:jospa se on se mielenterveyspotilas :xmas:
Tai yläkerran ulkomaalaisetne jotka soittaa rumpuja ja tanssii
ny ne on alkanu kiipeilee parvekkeilla kanssa
![]()
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Alkuperäinen kirjoittaja voi hyvän tähen:Alkuperäinen kirjoittaja plääh:jospa se on se mielenterveyspotilas :xmas:
Tai yläkerran ulkomaalaisetne jotka soittaa rumpuja ja tanssii
ny ne on alkanu kiipeilee parvekkeilla kanssa
![]()
Alkuperäinen kirjoittaja omg:Mun ex-poikakaveri nuoruudesta kiipesi aina 2. kerroksen asuntoonsa naapurin parvekkeen kautta. Oli lyhyempi reitti kuin talon toiselta puolelta rapusta, eikä tarvinnut huolehtia avaimista kun jätti aina partsin oven auki. Itse kuljin aina ovesta.
Jos joku teidän yläkerrasta kiipesi teidän kautta ja pysähtyi matkalla tupakkatauolle?
Alkuperäinen kirjoittaja METSOLA:Alkuperäinen kirjoittaja tähtiyö:Alkuperäinen kirjoittaja METSOLA:Alkuperäinen kirjoittaja öö:eiku joku nyt halus tulla tupakille partsille ni kiipes sit teijän partsille.
varmaan meinannut tulla sisälle, mutta ku parvekkeen ovi olilukossa, lähtikin pois
Meinaatko että poltti siinä kiivetessään röökin jonka sitten tumppasi teidän parvekkeelle?
Vai että aikoi murtautua teille parvekkeen kautta,mutta huomatessaan oven olevan lukossa,poltti tupakan ennen kuin kiipesi takasin alas?
Kumpikaan teoria ei kuulosta uskottavalta![]()
Tupakka oli sytytetty ja vain pari savua otettu, eli näyttäisi sitä että on tullut kiire.
Meillä parvekkeella purkki, mutta siellä on märkiä tumppeja.
Kun asuisit itse tässä asuinalueella, et yhtään epäilisi asuu täällä sen veran outoa porukkaa