isyyspakkaus.

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja tiinuliinu
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
T

tiinuliinu

Vieras
iha ekaks,elämä on palannut raiteilleen - palsta toimii!! great.

ja sit iha turhis gallup. jos ootte isyyspakkauksen tuoreelle isukille tehny,niin mitä sisälsi? meillä isyyspakkauksesta löytyy
- iskän kulta body
- superisi-paita
- eareja&hengityssuojain
- kasvopyyhe (vedessä liotettava?)
- iskä-boxerit
- taaperon käyttöopas (ei ollu missään vauvamallia,mut idea tärkein ja auttavat ohjeet siihe..)
- battery, suklaapatukka
- sikari
- Koskenkorvaa

 
1.Jarrusukat
2. Lista jossa puh.nrot/osoitteet;Taksi, neuvola, päivystys, 112, apteekki, mummolat, kummit, tuttavia/naapureita, joulupukki jne.
3. Kodin pohjapiirrustus, jossa selkeästi ja ytimekkäästi merkitty pinnasänky, vaunut, vaipat, varavaatteet, likapyykkikori, pesukone, jääkaappi, tuttipullot jne.
4.Pizzataksin lista ja numero/ alekuponkeja hampurilaispaikkaan :xmas:
 
Kukkakaupan lahjakortti, että voi tuoda äidille kukkia... buranaa, nicorettea (meillä sille käyttöä), kaikkea vauvasälää mitä muutenkin tarvii (pyllypyyhkeitä, rasvoja yms)., Isä on todella väsynyt -paita (löyty jostain nettikupasta, kun tolla guuglettaa, nii löytyy kyllä), kehtolaululevy, korviketta
 

Yhteistyössä