Hyvät naiset, kertokaa, OLENKO AINUT???

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja Miete
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
M

Miete

Vieras
Olen vuosia ihmetellyt erästä asiaa.. Vaikka kaikenlaista netistä lukee, niin tätä ei ole MISTÄÄN KOSKAAN tullut vastaan.. Eli siis, kun kiihotun oikein kunnolla, kun esim. on ollut vähän pidempään ilman, ja näin, niin alapäätäni alkaa särkeä siitä himosta :o Tunnen siis ihan sellaista kummallista/hieman häiritsevää särkyä tuolla alapään alueella... Onko kenelläkään muulla tämmöistä vai olenko joku luonnonoikku??
 
Samanlaista jomotusta täälläkin toisinaan. Pelkkä ajatuskin saa jo laukeamisen partaalle, eikä oo kauaakaan aikaa kun kiihotuin erään huvipuiston laitteessa (vauhdin) mielihyvästä..
 
[QUOTE="hups";28831224]Samanlaista jomotusta täälläkin toisinaan. Pelkkä ajatuskin saa jo laukeamisen partaalle, eikä oo kauaakaan aikaa kun kiihotuin erään huvipuiston laitteessa (vauhdin) mielihyvästä..[/QUOTE]:O Ei kai vaan ollut Linnanmäen Vonkaputous?
 

Yhteistyössä