T
TheUnforgiven
Vieras
antaa alle 1-vuotiaalle..pitäs alkaa vähän katselee noita ruokia kun rupean kohta antaa ihan normi ruokaa tytölle että esim hunajamarinoituja suikaleita..mut niissähän on sitä hunajaa..
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Alkuperäinen kirjoittaja Heili Karjalasta:Noissa valmiiksi maustetuissa kanoissa ja lihoissa on muutenkin (marinadeissa) suolaa yms niin paljon, että alle vuosikkaalle ja vielä ylikin suosittelisin narurellina ostamaan.. Ja sit itse maustelemaan tarpeen mukaan.
Alkuperäinen kirjoittaja TheUnforgiven:Alkuperäinen kirjoittaja Heili Karjalasta:Noissa valmiiksi maustetuissa kanoissa ja lihoissa on muutenkin (marinadeissa) suolaa yms niin paljon, että alle vuosikkaalle ja vielä ylikin suosittelisin narurellina ostamaan.. Ja sit itse maustelemaan tarpeen mukaan.
joo..kannattaako niihin naturelleihin mitään lisätä?
Alkuperäinen kirjoittaja Heili Karjalasta:Alkuperäinen kirjoittaja TheUnforgiven:Alkuperäinen kirjoittaja Heili Karjalasta:Noissa valmiiksi maustetuissa kanoissa ja lihoissa on muutenkin (marinadeissa) suolaa yms niin paljon, että alle vuosikkaalle ja vielä ylikin suosittelisin narurellina ostamaan.. Ja sit itse maustelemaan tarpeen mukaan.
joo..kannattaako niihin naturelleihin mitään lisätä?
No oon mie laittanu, esim jos keitän niin laakerinlehteä, pippuria jne.. IHan pienen pienenä meni ilman maustettakin hyvin.