Hiuksesi, pitkät, lyhyet

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja Satu
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
Mulla oli aiemmin pitkät muta pätkäisin lyhyet, tohon korvan alle nyt kesäkuun alussa :) aika kiva ja vielä olen tykännyt... värivaihtelee suuresti, lähinnä vuodenaikojen mukaan, kesäksi haluan vaaleeta, talvella ja syksyllä tummenee... nyt pähkinänruskeat,l oikeesti oon blondi :D
 
index.php

Tälläset lyhyempänä. (helpompi linkittää, kun selittää =) )
 
Pitkät ja punertavan ruskeat, mutta etuhiukset ovat vaaleat.. minun oikea väri on vaalean ruskea, mutta värjäsin keväällä hiukset punaiseksi ja siitä on jäänyt toi punainen sävy..
 
Aika pitkät ne kaiketi tällä hetkellä on, ärsyttävän luonnonkiharat |O ja väri on sellainen haalistunut tummanruskea (pullosta), kaapissa on kastanjanruskea väri mikä pitäisi joku päivä saada tahkottua päähän.
 
Alkuperäinen kirjoittaja Kissansilmä:
index.php

Tälläset lyhyempänä. (helpompi linkittää, kun selittää =) )

mulla on melkein sama malli kun tässä,ihan vähän pidempi,ja toinen puoli on leikattu sentin kaks lyhyemmäks ku toinen,mutta siis niskasta lyhkäsempi ja edestä pidempi ja sit on kolmea eri väriä,sellanen vaaleanruskea/toffeen värinen pohja ja kahen eri vaalean sävyn raitoja,oliko tarpeeks hankalasti selitetty :D
 

Yhteistyössä