M
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Alkuperäinen kirjoittaja ap:niin crp:stä näkjyy siitä se mullakin huomattiin sillon alunperin synnytyksen jälkeen. niitä otettiin niin kauan kunnes se meni normaaliksi tai lääkärit sanoi että soittaa jos jotain vielä on mutta soittoa ei kuulunut. nyt kuitenkin mietin että onkohan tuosta ollut jotain haittaa kun ei toista lasta kuulu. siksi mietinkin että oiskohan toi papa kokeessa näkynyt jos jotain olisi vielä ollut pielessä kun siinä kävin lapsen ollessa vuoden.
mut yleensähän tuo ei ilman oireita ole ja mitä pahemmaksi menisi niin sitä pahemmat oireet vai olenkohan ymmärtänyt oikein.
Alkuperäinen kirjoittaja ap:Borkku niin minäkin luulen että olis näkynyt papassa ja kävin lääkärissä joka tutki kohdun ja munasarjat ja limakalvot (ilman ultraa) niin sanoi että kaikki näyttää hyvältä mut arvaa muistinko asnoa että oli kohtutulehdus 2 vuotta sitten.
nyt sitten lääkäri soittaa tiistaina ja katsotaan tarvitaanko toimenpitetitä että oisko tuo syy lapsettomuuteen vai ei.