happy baby spider duot,onko kellään..

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja taustalla
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
Meillä on ja ei nyt tule mitään huonoa sanottavaa mieleen mahtuu farmarimme takakonttiin helposti ei tarvitse edes irroittaa pyöriä vaikka nekin saisi näppärästi napsastua pois.Asumme kerros talossa mahtuu hyvin alaovesta kuin muistakin ovista..kantokoppa on helppo irroittaa ja tilavan kokoinen.Ilmakumi renkaat kulkevat niin talvella kuin kesälläkin paitsi mennyt meillä parikertaa puhki mutta sellaisiahan ne pumpattavat renkaat on siksipä minulla onkin nykyjään aina pyörän pumppu varuiksi vaunujen alla matkassa.Yllättävän kevyet ja ketterät luulin meinaan paljon raskaimmiksi..Tosi näppärä kääntää lapsoset taikka vain toinen minuun taikka eteen päin meillä kyllä lapset on ollut aina minuun päin kun tykkään katsella heitä kävellessäni ja valjaat kuuluu rattaisiin niin ei isompi pääse tipahtamaan.Meidän lapsilla vain pieni ikäero niin toinen nukkuu kantokopassaan ja isompi istuskelee vieressä.Hoitolaukku on mielestäni turha jäänyt meillä kokonaan käyttämätta kun on aina joku olkalaukku ollut vaunujen alla mukana.Molempiin kuuluu vielä omat sade ja ötökkä suojat.Mielestä hyvä ostos enkä vaihtaisi muihin vaunuihin! :heart:
 
Meiltä myös löytyy nuo rattaat. Onko kyllä tosi kivan näköiset ja toimivat! Kulkevat näillä sohjo keleilläkin tosi hyvin! Nyt vaan taitavat olla jo pikku hiljaa tarpeettomat!
 
\
Alkuperäinen kirjoittaja 16.03.2007 klo 07:25 mamma kirjoitti:
Meiltä myös löytyy nuo rattaat. Onko kyllä tosi kivan näköiset ja toimivat! Kulkevat näillä sohjo keleilläkin tosi hyvin! Nyt vaan taitavat olla jo pikku hiljaa tarpeettomat!

myisitkö niitä?
 

Yhteistyössä