V
vierailija
Vieras
Loreenin eka biisi oli hyvä, mutta se toka oli aivan susi. Abba oli kuraa. Månsen tai mikälie oli ihan ok. Makuasioitahan nämä.
Måns Zelmerlöwiä tarkoitat
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Loreenin eka biisi oli hyvä, mutta se toka oli aivan susi. Abba oli kuraa. Månsen tai mikälie oli ihan ok. Makuasioitahan nämä.
Brittien ainoa piste on käsittämätöntä. Ammattilaisraadeilta vieläpä.Käsittämätöntä
Ei todellakaan laulanut hyvin Italian edustaja. Aivan kamalaa epävireistä ulinaa.Ihan hyvin se Italia lauloi ja esiintyi. Australia se vasta korni ja väkisin kaikki maailman efektit tungettu yhteen esitykseen.
Hyvä esitys ja kiva biisi.Mitä ihanaa on muka Bulgariassa????
Meikin muistan ja ne naamarit ja kummalliset liikkeetMä muistan, että oli täysin paska ja esittäjällä aivan järkyttävä meikki.
Aivan paska kappale ja huono esitys. Kamala meikki.Hyvä esitys ja kiva biisi.
Samaa mieltä molemmista. Italian on jonkinlainen korvamato vaikka en edes haluaisi.Ihan hyvin se Italia lauloi ja esiintyi. Australia se vasta korni ja väkisin kaikki maailman efektit tungettu yhteen esitykseen.
Ihana!Aivan paska kappale ja huono esitys. Kamala meikki.
Eihän noi viisut maksa kuin jotain miljoonia. Suomenkin budjetti on 90 000 miljoonaa. Rahaa on, kyse on vaan mihin korruptioon sen laittaa.Bulgaria on kyllä vielä köyhempi maa kuin Suomi että mitenkähän heiltä kisojen järjestelyt onnistuu. Tai onhan sielläkin noita oligoarkkeja ja korruptiota eli ehkä joku setämies maksaa.
Juu sama, ihan hiton ihmeellistä.Miten voi olla että tuomariäänet menevät naapurimaille? Kun eiks tän pitänyt olla just se puoleettomampi?!? Ja siis en olisi uskonut että tuomarit arvostavat tuota Bulgarian pulkkikamaa.
Ei kaikki pisteet mene. Ei Bulgarilla noin paljon naapureita ole ja just tuli 12 Tanskalta.Miten voi olla että tuomariäänet menevät naapurimaille? Kun eiks tän pitänyt olla just se puoleettomampi?!? Ja siis en olisi uskonut että tuomarit arvostavat tuota Bulgarian pulkkikamaa.
No se on sun mielipide. Mun mielestä täysin paska.Ihana!
Niin tylsää jos voittavatBulgaria oli osittain ok, mutta se bangaranga hokeminen on hirveää.
Päässä on vikaa niillä jotka tuota pitää hyvänä. Tuo neiti voisi myös mennä opettelemaan meikkaamista.Bulgaria saa varmasti v*tusti myös yleisöääniä
Ja tuo sinun mielipiteesi. Johdossa kuitenkin joten en ole ainoa joka tykkäsi.No se on sun mielipide. Mun mielestä täysin paska.