Ensirakkaus vaivaa

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja Tuntematon äiti
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
T

Tuntematon äiti

Vieras
Uuden miehen kanssa jo 9vuotta ja 3lasta tullu. 11vuotta sitten jätin teinirakkauteni, mustasukkaisuuden ja väkivaltaisuuden merkkien takia. En oo koskaan päässyt siittä miehestä yli. Asutaan eri kaupungeissa, mutta toivon joku päivä törmääväni häneen. Kadun eroa, ajattelen miestä kuukausittain, jopa viikottain. Mutta mulla on nyt ihana mies ja lapset! Miten helvetti pääsen irti nuoruuteni rakkaudesta ja haaveesta/tunteesta että haluan hänet takaisin. Muita kohtalontovereita?
 
Onpa ollut ihana mies kun oli väkivaltainen ja mustasukkainen..wau, kyllä tuollaisen aarteen perään kannattaakin haikailla.
Mieti jos menisit hänen kanssaan, särkisit nykyisen miehesi (joka on ilmeisesti hyvä vieläpä sua kohtaan) sydämen, lastesi sydämet ja asettaisit itsesi ja lapsesi pahimmillaan hengenvaaraan sen toisen miehen takia. Loistavaa *oksentaa*
 
  • Tykkää
Reactions: Elena777 ja Echo
Juu ei tartte katua yhtään että olet nykyisen miehesi kanssa.
 
  • Tykkää
Reactions: Elena777

Yhteistyössä