Eliittikumppanit

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja vapaa
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
Ei muutaku sinne vaan, sehän on ihan vapaa foorumi, sieltä niitä eliittikumppaneita löytyy, senkun vain poimii parhaat päältä. Kimiki varmaan siellä jossain on.
 
Olen miettinyt, että kuinkahan "eliittiä" sieltä oikeasti löytyy.. Millä sitä valvotaan, mikä on kenenkin ammatti tai tulotaso kun sillä sitä mainostetaan. Minkälainen on "korkeatasoinen" kumppani??
Olen tavannut johtavissa asemissa olevia hyvin tienaavia täysin tampioira miehiä, ja sitten perusduunareita jotka ovat paljon fiksumpia. Yleensäkin tuntuu että naisen on helpompi kestää "tyhmempi" kumppani kuin miehen??
 
Sen eliittikumppanitouhun idea on vähän niinkuin se että eliittikumppanit hakevat eliittikumppaneita eikä niin että kaksplussan työttömät, yh-äidit, siwan kassatädit, siivoojat, lähihoitajat ja muut älyn jättiläiset käyvät sieltä napsimassa itselleen "sööttejä kirurgeja".

Saattaa nimittäin olla että se kirurgi ei välttämättä hae elämänkumppanikseen ylipainoista pallinaamaa jolla on mauttomia tatuointeja, lyhyt kananpersetukka ja siinä se ah niin yököttävä violetti tai joku punainen raita.
 

Uusimmat

Yhteistyössä