Rasmus Takaluoma, 16, katosi marraskuussa jälkiä jättämättä – nyt yli 200 yritti pistää mysteerille pisteen
Marraskuussa jäljettömiin kadonnutta 16-vuotiasta Rasmus Takaluomaa etsittiin Lapualla yli 200 vapaaehtoisen voimin.
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
no ihmiset on sitä mieltä, että joku poliisi olis voinut sekaantua jotenkin asiaa. jotain kärhämää oli ollut poliisilla ja pojalla ennen katoamista. tiiä sitten. itse en oikein usko.Eikö joku poliisi ollut jollain tavalla sekaantunut tähän tapaukseen?
aivan hirvee tapahtuma omaisille. kun ei tiedä että mitä on pojalle sattunut, missä on ja onko edes elossa. ei ole heillä helppoa.Tää on niin kamala tapaus, voimia perheelle
aivan hirvee tapahtuma omaisille. kun ei tiedä että mitä on pojalle sattunut, missä on ja onko edes elossa. ei ole heillä helppoa.
Sehän tappeli poliisin kanssa ravintolassa ennen katoamistaanEikö joku poliisi ollut jollain tavalla sekaantunut tähän tapaukseen?