V
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Echo on Jorma! Enpä olisi uskonut.. huh..![]()
Echo on Jorma! Enpä olisi uskonut.. huh..![]()
Kuka on Jorma Teräs?
Palstan alapeukuttaja.
Toinen tai ehkä sama henkilö kuin Jorma Teräs on Knut. Eivät kirjoittele palstalla mutta jakelee alapeukkuja.
Jorma on meiän uus palstajulkkis, sellanen herttanen peukuttelija![]()
No voi kyynelNyt on nikki MAISTUISIKO joka matkii, se alapeukuttaa turhaan kokoajan kaikelle![]()
Kuules Maistuisiko, sä oot tyhymä!!!No voi kyynel
Olisikohan rättis vain ollut pahalla päällä?Nyt on nikki MAISTUISIKO joka matkii, se alapeukuttaa turhaan kokoajan kaikelle![]()
Osoittaisit viestis edes oikealle kirjottelijalle joten mietitäänkö kuka tässä oikein tyhymä onkaan.Kuules Maistuisiko, sä oot tyhymä!!!
Osoittaisit viestis edes oikealle kirjottelijalle joten mietitäänkö kuka tässä oikein tyhymä onkaan.
Nyt on nikki MAISTUISIKO joka matkii, se alapeukuttaa turhaan kokoajan kaikelle![]()
Käy optikolla toope. Jos haluat nikille paiskata, laita @ ja heti perään nikki. Muutoin huutelet tyhjää vain vierailija-vastaajalle/vastaajille.No ihan kuule oli nimeä myöten oikein, että elä nillitä:
"vierailija"![]()
Ja kuka niitä laskee yleensäkään.Yksikään alapeukku täällä tuskin on turha!
hyvin on reagoitu tyhjälle jutulleKäy optikolla toope. Jos haluat nikille paiskata, laita @ ja heti perään nikki. Muutoin huutelet tyhjää vain vierailija-vastaajalle/vastaajille.
tuo on kyllä heetlessin jäynänikkiNyt on nikki MAISTUISIKO joka matkii, se alapeukuttaa turhaan kokoajan kaikelle
tarkotitko krut eikä knutToinen tai ehkä sama henkilö kuin Jorma Teräs on Knut. Eivät kirjoittele palstalla mutta jakelee alapeukkuja.
9mmJoo jooooo näin se on!
Mutta kuka on/oli Jokkeri?