AUTTAKEE!!!!

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja heissuli
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
H

heissuli

Vieras
Mä olen testannut nyt viitenä aamuna fertesteillä ovista. joka aamu on viivan paikka ilmestynyt testiviivaan, vaan ei kertaakaan tummempana kuin kontrolliviiva. perj/lauantaina haljuviiva, sunnuntaina lähes yhtä vahva kuin kontrolliviiva, maanantaina kaikkein haalein viiva ja taas tiistaina eli tänään viiva aavistuksen kontrolliviivaa haaleampi. Onko siis ovista ollut vai onko vasta tuloillaan? Pesun sivuilla kävin ja hedelmälliset päivät olis takanapäin jos laskureihin uskoo.

TULEEKO TEILLE TIKKUUN SELKEÄ PLUSSA TUMMEMPANA KUIN KONTROLLIVIIVA VAI ONKO NÄÄ TESTIT IHAN HUUHAATA ARVUUTTELUA??

OTTAKAA KILTIT KANTAA =)
 
Mulla taas fertestit toimineet loistavasti =) Testiviiva oviksen lähellä tulee vahvana näkyviin heti kun pissa alkaa imeytyä ja minuutissa on jo paljon voimakkaampi kuin kontrolliviiva.

Minä ainakin ovuloin paljon myöhemmin kuin laskurit näyttävät eli sinuna jatkaisin vielä tikuttelua ja toivotaan että oviksen bongaat =)
 

Yhteistyössä