Auttakaas mua :)

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja Niisku
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
N

Niisku

Vieras
Haluaisin alkaa jälleenmyyjäksi!
En vain tiedä oikein mitä haluaisin myydä.. en kauheasti käytä meikkiä enkä ole muutenkaan naamanrasvaus-intoilija, eli oriflame ei varmaan ole hyvä vaihtoehto. Ja Tupperware myyjiä on niin paljon lähipiirissä, ettei varmaan olisi kovin kannattavaa..
Eli mitäs olis kiva myydä?
Eikös se muuten tuo jälleenmyyntityö ole sellaista hommaa mitä kätsysti pystyy hoitovapaalla duunaileen??
En ehkä aikuisten vaatteitakaan haluaisi myydä, en ole itse niin muotitietoinen..lasten pukeutumiseen panostan enemmän :)
Eli vinksuja, kiitos :) (myös jälleenmyyntityön plussia ja miinuksia)
 
Lingon & Blåbär

ETSIMME JÄLLEENMYYJIÄ

Nyt voit aloittaa jälleenmyyjänä kolmella eri vaihtoehdolla: osto-, vuokra-, tai myyntitilimallistolla. Näistä vaihtoehdoista myyntitilimallistossa et tarvitse lainkaan omaapääomaa.

Mallisto sisältää n. 90 tuotetta. Mallisto koostuu kahdesta osasta Basic- ja sesonkimallistosta. Basic mallisto on pysyvä mallisto joka sisältää hyviä perusvaatteita. Sesonkimallisto on kaksi kertaa vuodessa vaihtuva ja on näin ollen jakautunut Kevät/Kesä ja Syksy/Talvi mallistoihin.

Jälleenmyyjänä olet oikeutettu moniin etuihin. Saat 28-34% provision myynnistäsi ja sinulla on mm. mahdollisuus hankkia oman perheesi vaatteet -40% alennuksella kerran joka sesonki.

http://www.fi.lingonblabar.com/index.php
 

Yhteistyössä