ärsyttää nuo harmaitten kysymykset ja gallupit

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja nyt harmaana
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
N

nyt harmaana

Vieras
Te harmaat voitte tulla kyselemään toisten asioita mustana kun teillä nikki kuitenkin.Eikö ole kanttia.Te ette välillä vastaa lainkaan kysymyksiin ja mustat nikit vastaavat.Esitätte kyssärit ja gallupit harmaina jotta saatte
vain pirusti udella mustien nikkien asioita.On helppoa joidenkin vakkarien mustien nikkien taustaa seurailla kun vastaavat teille harmaille.Tasapuolisuuden vuoksi voitte kyssärit gallupit tehdä omilla nikillänne.On vain niin epäreilua mustia kohtaan kun te harmaat tunnette varmaan osan mustat nikit suurinpiirtein varsinkin kun täällä vakkareita käy,ja mustat nikit eivät yhtään tiedä kuka harmaa on kun kuitenkin täällä mustanakin esiinnytte.Itse en vastaa harmaille, vain kun musta nikki esillä niille vastaan,näen heidän vaki nikin he minun tietävät kuka vastaa..Varsinkin kun moni harmaa teistä käyttää sanaa vieras, on teitä suuri liuta.
Mustana on vain yksi nikki.Ja olen myös pannut merkille, että harmaat huhuilevat ketjussa välillä mustaa nikkiä, ja kyselee henkilökohtaisia,tulis huhuilee mustana tai laittaa yv.tä.Mutta harmaiden menettely inhottavaa.Tämä nyt vain minun ajatelmaa, turha vetää nokkiinsa.Uskon että monet mustat minun kanssani samaa mieltä,uskalsin tehdä tämän aloituksen juuri siltä pohjalta, kun ollaan udeiden nikkien kanssa yv.n välityksellä puhuttu teidän joidenkin harmaiden ilkeydestä/uteliaisuudesa ym.
Mutta toki on ihan kiva ja rehellinen harmaakin taatusti taustalla, sitä en kiellä.
 
Mutta vaikka gallun tekee musta ja vastaat siihen, niin voi sen silti joku utelias harmaa lukea... Mitä se vaikuttaa tekeekö aloituksen musta vai harmaa? Voihan palstaa lukea vaikka sun äitis tai anoppis, kirjoittamatta itse ikinä mitään.
 
ja jatkossakin harmaana. musta on mukava ottaa kantaa ja kirjoitella, mutta en jaksa koskaan mihinkään kirjautua. mitä hel**tin väliä sillä on, onko joku nikki vai ei? samanlaisia höpöttäjiähän me vaan kaikki ollaan ja sun tekstistä tuli jo puolivälissä pää kipeäksi, mutta luin sen urheasti loppuun asti, huh!
 
No tuota, mikäpäs pakko sitä ylipäätään on vastata nyt esim niihin galluppeihin? Mä ainakin jätän vastaamatta vähintäänkin sellasiin jotka menee henkilökohtaisuuksiin. Kuten tuossa joku sanoi, se on yks hailee että aloittaako sen gallupin musta vai harmaa, kaikki sen voi kuitenkin ihan yhtä lailla lukea ja vihkoansa tarvittaessa täydennellä.

Ja mitä siihen tulee että on epäreilua kun harmaat tuntee meidät mustat mutta me ei heitä niin eikös se ole ollut ihan meidän oma valinta että ollaan rekisteröidytty tänne?!

Eli jotenkin en voi nyt kyllä yhtyä ap:n kantaan millään muotoa vaikka harmaat ärsyttääkin joskus, mutta syyt ovat kyllä erilaiset kuin ap:llä.
 
Te harmaat voitte tulla kyselemään toisten asioita mustana kun teillä nikki kuitenkin.Eikö ole kanttia.Te ette välillä vastaa lainkaan kysymyksiin ja mustat nikit vastaavat.

Ihme ongelmat sulla. Mitä väliä?
 
Voi kettu, luuletteko te tosiaan että jos olette nimimerkin varannu että te omistatte tän koko palsta, mä käyn lähes joka päivä näillä sivuilla, aina kun ei jaksa / kerkeä / pysty kirjautumaan sisään kirjoitan harmaana ja YLEENSÄ ystävällisiä vastauksia saan vaikka olen HARMAA. Tämä palsa on kaikkien nähtävissä, jos elämä on niin v¤%#n salaista niin älä kirjoita tänne henk.koh asioitasi!!! Joillakin "vakkareilla" tuntuu vaan olevan asenne vamma niitä kohtaan joilla ei nimimerkkiä jostain syystä vaan näy tai oo!!!
 

Yhteistyössä