Alkuperäinen kirjoittaja Pinki:Alkuperäinen kirjoittaja Q-kuppi:Alkuperäinen kirjoittaja nöppönen:Alkuperäinen kirjoittaja Pinki:no jos lapsi on jokatoisen vkl isällään, niin miksi juuri SILLOIN pitää lähteä baariin!?! en ymmärrä :/
niimpä. kyllä muakin ottais aivoon jos lasten isä veis lapset muualle hoitoon sen kerran kun pitäis tavata noita lapsia. jos ei kerran viikkoon vois sitä 3-20tuntia viettää lastensa kanssa niin mitäs niitä sit isälleen edes viemään. eihän se tapaaminen edes toteudu silloin.
Haa. En olekaan ajatukseni kanssa yksin :saint: vaan muutkin on samaa mieltä.
aivan täysin samaa mieltä. johan siinä lapset kärsii, jos isä ryyppää vaan.... siis silloin,kun lapset ovat paikalla.
tai siitä ettei isä ole edes paikalla vaik on tapaaminen.. ilman sitä ryyppäämistä. mä kuskasin yhdessä vaiheessa lapsia isän puolen mummolaan tapaamaan isäänsä. ne tapaamiset loppu aika lyhyeen kun isä heitti pimppistä kylällä kun piti olla lapsia tapaamassa :headwall: sit ei ymmärtänyt mistä suutuin ja ex-anoppi viel valehteli et ex oli siellä.