K
Kippee
Vieras
En oo sitä loukannu mihinkään. Pari päivää aristi ja nyt TOSI kipee. Viimeyö meni valvoessa, nilkkoja, jalkoja ja häntä luuta särki ihan julmattomasti 
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Alkuperäinen kirjoittaja FANG-ANN-75:siis ihan yhtäkkiä vaan? Oudot oireet, sinuna soittaisin lääkärivaraukseen ja kysyisit onko aihetta tarkastukseen. :hug:
Alkuperäinen kirjoittaja Puupään Justiina:Ei sille oikeen voi mitään tehdä jos sulla on häntäluu murtunut. Se voi tapahtua ihan huomaamattasikin vaikka et olis mielestäs mihinkään kolauttanut. Mulla meni aikoinaan koulussa vaan niin, että telinevoimistelussa tein kuperkeikan. Ei edes sattunut, mutta parin päivän päästä oli häntäluu ihan turkasen kipeä tosi monta viikkoa. Myöhemmin meni sitten uudestaan jostain pikku tömähdyksestä. Ei sitä aina huomaa jos se murtuu ja sille ei juurikaan muuta voi, kun kärsiä ja syödä särkylääkkeitä.