O
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Saat tiedon valinnan tuloksesta aikaisintaan 25.11.2011 ja viimeistään 29.11.2011. Kirjeen mukana saat opiskelupaikan vastaanottamislomakkeen. Muista varmistaa opiskelupaikkasi! (oph)
Onko täällä ketään, joka aiemmin päässyt? Milloin te saitte tiedon? Aika kuluu yleensä nopeasti, mutta viikonloppu tuntuu pitkältä, jos tuloksia ei ole tullut...![]()
Tulee tukalat 9 tuntia...(joku sanoi, että viime vuonna olis tullu 9 aikaan nuorisopuoli). Jos siitä vielä venyy, ei väliä kuin käy koska multa repeää joku suoni päästä.
Sama fiilis! Mut aamulla sit kaikki raportoi, vai mitä?![]()
Nyt palaa päreet oikeesti! Tilasin tuolta Päämäärästä nuo palautejutut ja mitä vvvvvvvvv.
Esim motivaatiosta 11/30?!!? Tämä on siis haastatteluista. Vissiin ne on vähän puolueettomia, kun on 8 kk ikäinen lapsi! Ja mun mielestä ne haastattelut meni tosi hyvin.
Ja kaiken kruunasi se, että sain ihan kivat pisteet kirjallisista, mutta yksi meni päin pyllyä, NIIN SE KAATOI KOKO HOMMAN! Jos yhdestäkään tulee 1 p, niin se nollaa kaikki loputkin pisteet.
Eli ei mitään toivoa.
HALLELUJAH.
Pitikin hakee perähikiälle. Ois vaan kannattanut pysytellä näissä pääkaupunkiseudun kouluissa, niin olis vähän saanut realistista arvostelua osakseen. Haastattelussa meinaan.