V
vierailija
Vieras
Näyttää kuvissa tylsältä ainakin, en kyllä tiedä.Miksi muuten Prahaa sanotaan romanttiseksi kaupungiksi?
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Näyttää kuvissa tylsältä ainakin, en kyllä tiedä.Miksi muuten Prahaa sanotaan romanttiseksi kaupungiksi?
Näyttää kuvissa tylsältä ainakin, en kyllä tiedä.
Näyttää kuvissa tylsältä ainakin, en kyllä tiedä.
On niin tylsä, ettei jää muuta vaihtoehtoa kuin köyriä. Ehkä siksi.
Joo mutta tolla perusteella Kouvola olisi romantiikan keskus. Ehkä onkin!On niin tylsä, ettei jää muuta vaihtoehtoa kuin köyriä. Ehkä siksi.
Vois olla, hieno! ESL soundch:ssä, vetääköhän sen keikallaOnko K saanut Joostilta ton makeen Unity-takin?
No kyllä kansliassa on ollut tieto samassa osoitteessa asuvasta avovaimosta ja kutsu ollut avec, mutta päättivät, että k menee yksin.Kutsun oli saanut vain Jere, koska virallista tietoa puolisosta ei presidentinkanslialla tuolloin ole ollut. Mikäli hän olisi halunnut tuoda jonkun mukaansa, niin lupa siihen olisi pitänyt anoa erikseen. Eikä varmaan ollut muutenkaan halua tuoda ketään julkisuuteen riepoteltavaksi. Näkihän sen jo hänen linnaan saapumishetkestäkin sen, että toimittajat kärkkyivät kuin haaskalinnut.
Joksujen uus tiktokSiis mistä toi Bojanin Jeren halaamiskuva oikein on, jossa Jere ilman paitaa ja puhelin kädessä, tuli just X:ssä vastaan.
Joksujen uus tiktok
Kummasti just taas julkasuajankohta, kun K:lla iso keikkaJoksujen uus tiktok
Niin? Kuinka se siihen mitenkään liittyis. K käskenyt julkaista vai.Kummasti just taas julkasuajankohta, kun K:lla iso keikka
Et sais loputkin liput kaupaksi, ehkä niin.Niin? Kuinka se siihen mitenkään liittyis. K käskenyt julkaista vai.
Niin, ehkä K pärjää jo ilman turvamiestä
Näyttää kuvissa tylsältä ainakin, en kyllä tiedä.
Juu kerjäävät taas huomiota itseensä.Kummasti just taas julkasuajankohta, kun K:lla iso keikka
Näitähän on miljoona vastaavaa. Ainahan se on ilman paitaa.Siis mistä toi Bojanin Jeren halaamiskuva oikein on, jossa Jere ilman paitaa ja puhelin kädessä, tuli just X:ssä vastaan.
Tuskin nyt Jereen liittyy mitenkäänJuu kerjäävät taas huomiota itseensä.
No en olekaan käynyt, mutta mielummin menisin vaikka Pariisiin kuin tonne, jos miettii kaikki nähtävyydet myöskin. Tuolla kai jotakin siltoja vain.Et sit ole käynyt siellä. Todella kiva paikka. Tai sitten itse olet niin tylsä, ettet mistään ymmärrä mitään.
Silarimunkit vaan mielessä siellä.K jakoi Erikan tiktokin
Näitähän on miljoona vastaavaa. Ainahan se on ilman paitaa.