K/B-komposti

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja vierailija
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
Eipä ole Jerekään saanut myytyä loppuun, kun tarttee mainostella vielä.

Kuukausi sitten oli vain 150 lippua myymättä, eli eipä niitä taida paljoa olla enää jäljrellä. Kyllä kait sieltä halutaan myydä ne vimeiset kymmenenkin, jos mahdollista. Ota huomioon, että keikka keskellä viikkoa on aina vaikempi myydä loppuun kuin viikonloppuna. Silti suomenkielistä musaa tekevä artisti sen taitaa tehdä.
 
On iso kompleksi,jossa myös ravintola saman niminen.Sitten on clubi erikseen,jossa esiintymiset.Näyttää joltain vanhalta tehdaskiinteistöltä.
SaSaZu Club is one of Praque's largest entertainment venues. It can host up to 2,500 guests for events like conferences, workshops, and concerts. Its versatility makes it an ideal location for corporate programs, fashion shows, exhibitions, and large parties.
 
Käärijän imagoa varjellaan. Mut linnan juhliin oli kutsuttu Jere omana itsenään. Tämä ois ollut musta hyvin luonteva tapa tuoda avopuoliso julkisuuteen siksi hetkeksi. Toista vastaavaa hetkeä ei enää tule.

Eikö mene jakeluun. Hän haluaa pitää yksityiselämän ihan omana tietonaan ja asiana, joka ei tosiaankaan kuulu kenellekään muulle. Kaikki muu on retosteltu moneen kertaan mediassa. Mietipä tätä. Tosin se sun yksi aivosolu ei taida kyetä.
 

Yhteistyössä