"Myy on niin kiinnostunut omasta ammatistaan seksityöntekijänä, että hän päätti tehdä siitä kandidaatin tutkielmansa"

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja vierailija
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
V

vierailija

Vieras
"Myy on niin kiinnostunut omasta ammatistaan seksityöntekijänä, että hän päätti tehdä siitä kandidaatin tutkielmansa. Hän kertoo nyt, millaista työ todella on. Tyypillisin asiakas on varattu mies."


:o
 
Siis yllättikö sinua se että varatut miehet pettää naisystäviään, avopuolisoitaan ja vaimojaan? No sitä ne tekee.
Oletko varma, että pettävät? Jos viereilevat Myyn vastaanotolla kumppaninsa tieten, ei kyseessä tietenkään ole pettäminen. Myyn kannalta nuo "varatut" miehet lienevät turvallisimpia ja maksukykyisimpiä asiakkaita.
 
Toivottavasti tämän ammattilaisen mahdolliset lapset tulevaisuudessa eivät koskaan joudu tilanteeseen, jossa kavereille selviää millä äiti on elättänyt itseään.
 

Yhteistyössä