Taas kolleegan kanssa tultiin Kauppatorin kahviteltalta Fabianinkatua takaisin duuniin. Ja taas sama heppu esitteli nakkiaan yliopiston nurkalla puistikon penkillä. Raukka sitä siinä roikotti ja anoi huomiota. Säälitti vaan. Ei ilmianneta!
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Se on kulman tuttu. Kutsutaan Lekaksi ja joku densa se on. Ollaan varmoja, ettei lapsille eikä turisteille ja äkäisen näköisille paljastele, mutta meille kulman tutuille naikkosille kyllä. Kun lähes tuttuja ollaan. Joskus on kyllä saanut maijalta kyydin, mutta penkilleen taas hakeutuu.Ehkä kannattaisi.
Kiva kun jollekin lapsille lerssiään esittelee.
Se on kulman tuttu. Kutsutaan Lekaksi ja joku densa se on. Ollaan varmoja, ettei lapsille eikä turisteille ja äkäisen näköisille paljastele, mutta meille kulman tutuille naikkosille kyllä. Kun lähes tuttuja ollaan. Joskus on kyllä saanut maijalta kyydin, mutta penkilleen taas hakeutuu.