Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
tai osannu.Harmaa p@ula ei vissiin uskaltanut rekkautua.
tai osannu.![]()
P@ul@ voi ilmeisesti jatkaa juttujaan ihan kuten ennenkin.![]()
Joo. Kenties typerimpiä rekkautumisen syitä...Mahdat olla todella ylpeä itsestäsi.
Kenties suurimpia saavutuksia elämässäsi?![]()
Kaikki täytyy itse kokea, olenhan sen sanonut ennenkin.Hyvä. Mä voisin melkeen rekata sen p@ul@n. Siis kaikenlaisia kukkia mahtuu ja pitää mahtua internetin ihmeellisen maailmaan mutta olisi kiva jos lukuisat vastaukset edes jotenkin liittyisi kunkin aloituksen aiheeseen. Mut joo, eihän tää asiaa ratkaise.
Mitä tarkoitat?Joo. Kenties typerimpiä rekkautumisen syitä...
Olisi varmaan jatkuvasti bannissa spammaamisestaHarmaa p@ula ei vissiin uskaltanut rekkautua.
Olisi varmaan jatkuvasti bannissa spammaamisesta![]()
Kyllä ne yleensä liittyy.Hyvä. Mä voisin melkeen rekata sen p@ul@n. Siis kaikenlaisia kukkia mahtuu ja pitää mahtua internetin ihmeellisen maailmaan mutta olisi kiva jos lukuisat vastaukset edes jotenkin liittyisi kunkin aloituksen aiheeseen. Mut joo, eihän tää asiaa ratkaise.
KiitosKyllä ne yleensä liittyy.
Mun mielestä paulan linkit on hyviä.
Niissä on tietoa, jota ei tulisi etsittyä muuten vain.
Kiitos paulalle. Minä fanitan sinua.
Ne rakennusvideot ja muutama lääkejuttu on pistetty korvan taa.![]()
Niin, en aio olla täällä edes vieraalla nimimerkillä. Enkä tarvi mitään faneja. Onhan siinä iso ero. Mut aika opettaa paljon. Minä voisin olla varmaan aika monen mummo täällä, oten sieltä vinkkelistä mun on katsottava asioita - koska näen niin.Mun mielestä nyt on kyllä tehty karhunpalvelus meille ei-paula-faneille.
Nyt Paula tulee kirjoittamaan vaihtelevilla nimimerkeillä eikä niitä viestejä osaa halutessaan skipata vain nimimerkin perusteella, kuten aiemmin.
En kiitä vaan olen vihainen. *mur*
Kyllä ne yleensä liittyy.
Mun mielestä paulan linkit on hyviä.
Niissä on tietoa, jota ei tulisi etsittyä muuten vain.
Kiitos paulalle. Minä fanitan sinua.
Ne rakennusvideot ja muutama lääkejuttu on pistetty korvan taa.![]()
Rekkautuneena vois sultaa ihanmitäsattuu mistä aiheesta tahansa ja poistaa ne sitten. Ei tietenkään se näy missään silloin. Tästä täytyy olla kysymys, ikävä kyllä, äidit ja isät. Mulle se ei ole uutta, siksi katsoin, mitä tapahtuu.
Ja miksi pitää linkittää jotain toisten keskusteluja, voisitko kertoa?
Huono syy. Kuten sekin ettei halua yksäreitä jos rekkautuu.
Ja miksi pitää linkittää jotain toisten keskusteluja, voisitko kertoa?