Niin, tai sitten miehet on vaan yksinkertaisempia ja tyytyvät vähempää. Töllö, ruokaa, säännöllistä seksiä, sänky jossa nukkua.
Ehkä tuo yksinkertaisuus alkaa pidemmän päälle kyllästyttämään naisia?
Te miehet sensijaan saatte elää jännityksellistä elämää. Ikinä ei tiedä millä tuulella toinen on, kun tulette töistä himaan.
Saattaa olla, että joskus hyvää tarkoittava lauseenne käännetään päälaelleen ja joudutte elämään kiukkuisen naisen kanssa monta päivää saman katon alla.
Saatte miettiä usein, mitä se itseasiassa olikaan, mitä teit väärin.
jne.
Naiset on vaan paljon jännempiä, kuin miehet... ymmärrät varmaan miten sellainen tylsä tossu alkaa kyllästyttää kotona. Eritoten sellainen, joka vielä kuvittelee itsestään liikoja.
Tyynillä vesillä on tylsä seilata.
Tuohan on helppo korjata. Koodaa vaikka sovelluksen josta katsoo parin tunnin välein millaista draamaa seuraavaksi luo