B
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Söpö vauva <3 Nyt ihan pakko vähän vinoilla, mutta ei tainut vielä tuossa kuvassa olla niitä minimekkoja, joita täällä kerroit tilaavasi noin viikko ennen synnytystä![]()
Mulla on nuorin lapsi 3v niin ei hänkään nyt kauhean vanha ole. Toisaalta mulla on nuori kumppani jolla olisi haluja pienoisen suhteenNoin vanhoilla päivillä? Mä 78 ja ei tulisi enää mieleenkään!![]()
Mulla on nuorin lapsi 3v niin ei hänkään nyt kauhean vanha ole. Toisaalta mulla on nuori kumppani jolla olisi haluja pienoisen suhteen![]()
Mulla on nuorin lapsi 3v niin ei hänkään nyt kauhean vanha ole. Toisaalta mulla on nuori kumppani jolla olisi haluja pienoisen suhteen![]()
Alkuperäinen kirjoittaja röppö;25933237:Suloinen!
On pojalla pitkät sormet...tulisikohan pianisti.
Ja valtavasti hiuksia..mutta eikös sitä sanota,että mitä enemmän närästää odotusaikana,sitä enemmän on hiuksiakin vauvalla?
Voi ihanuus :heart:
Mitä tytöt tykkää pikku-veikasta?![]()