V
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
kun tässä ihan näin naurattaa niin täytyy varmaan varoa ettei lorahda pissat housuun xD ja jos niin käy niin täytyy viedä penkki vaihtoonDDD
Mä herään joskus yöllä, kun palelee ja peitto on kadonnu... Saa nähä sit ku tulee vielä lapsi, katooko koko patja :/
Synnytä itse neljä lasta ja katso sitten mitä alapää "imaisee" ja mitä ei..Ai niin mutta ettehän te ikinä synnytä vaan vaaditte keisarileikkauksen kun ei ole todellista naista kestämään oikeaa synnytystä.
Ja tiedoksi ihan kun luin noita älykkäitä vastauksia, sen pimperon ei tarvi toimia "imurina" tai että sinne se vesi menisi.... Huhheijjaa. Jos bakteeri vettä ajatellaan ei se bakteeri jää vain siihen missä iho tuntuu märältäSe elää ja liikkuu, lähialueella piisaa.
Selitäppä puolisolle mistä sait "hyppykupan" :saint:
"Ihan totta, mä vaan kerran laskin vonkaputousta, siitä märästä penkistä se tippuri tuli"
![]()