P
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Iso miinus Jumbolle tulee siitä ettei sinne pääse julkisilla. Eli jos tulee Helsinkiin lomalle, niin eipä kyllä järkevästi pääse Jumbon tuntumaan! Ja vielä huonommin Espoon puolelta.
Alkuperäinen kirjoittaja Pöndet tulevat;23899104:Suosittele ja perustele miksi![]()
Iso miinus Jumbolle tulee siitä ettei sinne pääse julkisilla. Eli jos tulee Helsinkiin lomalle, niin eipä kyllä järkevästi pääse Jumbon tuntumaan! Ja vielä huonommin Espoon puolelta.
Kertokaas maalta sinne tulevalle että missä kauppakeskuksessa olisi paljon sisustuskauppoja.Pitäisi myös olla sellainen että pääsisi helposti julkisilla kun junalla tullaan ja keskustassa hotellissa yövytään.Niin ja siis en tarkoita mitään kauppaa missä huonekaluja![]()
Alkuperäinen kirjoittaja Björn;23899218:No jos jostain syystä olisin estynyt lähtemään Helsingin keskustaan, niin Jumboon menisin, ja kyllähän sinne julkisillakin pääsee. Itikseen nyt ei viitsi mennä, kun siellä mamut ryöstelee käsilaukkuja.
Alkuperäinen kirjoittaja Björn;23899275:Mitä ihmettä sä selität? Jos ne ovat maahanmuuttajia, jotka Itäkeskuksessa rötöstelevät, niin et sä saa sitä suomalaisten syyksi kyllä millään!
Todellakin pääsee julkisillaEspoosta käyn siellä aika paljon ja kyllä pääsee. Reittiopas vaan käyttöön.