K
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Alkuperäinen kirjoittaja Puppy-Have-a-nice-seal-pup:Ja shebaa kun syöttää niin ei ihme että vatsa kuralla. Madota kissa, hae eläinkaupasta jotain herkkä vatsaiselle kissalle sopivaa ruokaa ja sekoita sitä gefilus piimään tai hyla-raejuustoon tai hyla-kermaviiliin ja syötä sitä. Ei se kissa itseään nälkään tapa jos on kuiva-naksuja tarjolla, ei ole mikään selitys se, että ei kelpaa. Jos ei auta, niin eläinlääkäriin. Ja kaikenmaailman shebat jätät kauppaan.
Alkuperäinen kirjoittaja ap:Alkuperäinen kirjoittaja Puppy-Have-a-nice-seal-pup:Ja shebaa kun syöttää niin ei ihme että vatsa kuralla. Madota kissa, hae eläinkaupasta jotain herkkä vatsaiselle kissalle sopivaa ruokaa ja sekoita sitä gefilus piimään tai hyla-raejuustoon tai hyla-kermaviiliin ja syötä sitä. Ei se kissa itseään nälkään tapa jos on kuiva-naksuja tarjolla, ei ole mikään selitys se, että ei kelpaa. Jos ei auta, niin eläinlääkäriin. Ja kaikenmaailman shebat jätät kauppaan.
mikä vika shebassa on? ja entäs muut kissan pehmyt ruuat? mä kun luulin että ne olisi hyviä kissalle? Paljonko madotus maksaa? Ja entäs onko ne eläinkaupan ruuat ihan hirmu kalliita?
mikä vika shebassa on? ja entäs muut kissan pehmyt ruuat? mä kun luulin että ne olisi hyviä kissalle? Paljonko madotus maksaa? Ja entäs onko ne eläinkaupan ruuat ihan hirmu kalliita?
Aina paskat eteisessä nytkin kahet ripulit eteisessä mikä sitä vaivaa !?!!?