viesteistä

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja miero
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
M

miero

Vieras
katselin juuri, että minulla on profiilin mukaan kirjoitettuja viestejä joku 87. voiko profiili laskea kirjoitettuihin viesteihin harmaat(nykyään ruskeat) viestit? kun normaalisti en kyllä jaksa kirjautua
 
joo, mulla vaan on muistikuva et olisin kirjoittanut mustana vain yksittäisiä kertoja. voi tietty olla et oon kirjottanut useemmin kuin muistan tai sitten en edes ole huomannut aina tai jotain. onhan tosin joillain muillakin tullut "omaan tiliin" muiden viestejä kun harmaat on mustunut jostain kumman syystä tuon sivustouudistuksen takia.
:laugh:
 
pitää kaivaa se varmaan sitten. eli saako niitä ihan vaan pyytämällä vai maksaako ne jotain? kiitti tiedosta. mua kun on aina nyppiny se 20 pistettä. ne kun kuluttaa jo KERRASTA kun etsii jotain ohjetta. ei sillä etteikö ne novitan ohjeet olis melko loppuunkaluttua turhaa tavaraa ja maailmalta löytyy hienompiakin ohjeita :ashamed:
 

Yhteistyössä