Taantuma

Kuinka monesti muille on tullut taantumia laihiksella...?

Ite saanut nyt n. 3kg pois mutta viimesen viikon aikana paino ei ole tippunut yhtään vaikka olen pitänyt pisteistä kiinni ja varastoonki on jäänyt.. Masentaa :/ .
Tuntuu että tämä on ihan turhaa ja tekis mieli lopettaa koko homma :( .
 
onnistun
:eek: älä missään nimessä luovuta!!!!!!
Mulla sama juttu viidettä viikkoo mennään ja saldo-4kg ja nyt alko jumittaa :p
mutta luin just että kuuluu asiaan,nyt alkaa senttejä lähtee,paino tulee kyllä sitte perässä.
Ottaa vaan itteeään päähän jos nyt luovutat!oon muuten kans laskenu pisteitä ja yhtään en oo lepsunu ja mulla kans silti jumittaa :D
 
Phyllis
Ihan normaalia. Ota mittanauha käyttöön, senttejä lähtee, vaikka painoa ei lähtiskään. Varsinki jos oot lisännyt liikuntaa, niin kun tulee lihasmassaa lisää, niin paino ei välttämättä laske. Mullakin ekan kahden viikon aikana ei paino tippunut yhtään, mutta vyötärö kapeni.

Älä lannistu! Kyllä se paino lähtee putoamaan!
 
naatti
Mulla jumitti kans usean viikon ja samalla mittanauha puhui puolesta! Älä lannistu vaikka vaaka ei näytä miinusta,silti jotain tapahtuu kuitenkin sun kropassa =)
Pojoile vain niinkuin ennenkin.
Mä tiän et se masentaa ja ottaa hermolle,mut joillakin vain tuo jumitus jää päälle ja sit kääntyy laskuun!
Oo sinnikäs sissi!!
 

Yhteistyössä