suuremmat rinnat?

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja toiveikas höpö
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
T

toiveikas höpö

Vieras
Laitanpa nyt toisenlaisella otsikolla kun ei tullut yhtään vastausta Pueraria Mirifica?-otsikolla. Eli tuo Pueraria Mirifica on joku yrtti/luontaistuote.. jota käytetään vaihdevuosien oireita helpottamaan, mutta ainakin tuotekuvauksen mukaan suurentaa rintoja, parantaa ihoa ja hiuksia..

Kyselisinkin että onko kellään kokemusta kyseisestä tuotteesta, tai jostain vastaavasta (joka vaikuttaa rintojen kokoon)? Kiitos :)
 
Olen käyttänyt ko. valmistetta noin kolmen viikon ajan joka päivä yhden kapselin verran. Tulokset ovat tähän mennessä olleet vain positiivisia. Iho on parantunut ja kirkastunut huomattavasti ja paino on pudonnut. Tosin en tiedä johtuuko painon putoaminen noista vai jostain muusta. Rintojen koossa en sen sijaan ole huomannut mitään muutosta, MUTTA kuukautiskivut ovat jääneet pois! Tämä oli erittäin positiivinen vaikutus, jonka vuoksi aion jatkaa kapseleiden käyttöä mikäli niistä ei ajan myötä ilmene mitään sivuvaikutuksia.
 
Siitä vaan tilaamaan..
http://www.ebay.co.uk/itm/Chinese-Traditional-Natural-Breast-Enlargement-Pill-/120747861506?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item1c1d222602#ht_939wt_1037
 

Yhteistyössä