Suositelkaa geishakuulia aloittelijalle

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja löysä rouva
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
L

löysä rouva

Vieras
Pitäis hankkia kuulat, mutten viitsisi ostaa sikaa säkissä. Mitä suosittelisitte? Tässä vähän faktaa ja kriteerejä :)

Lantionpohjalihakset on (ja on aina olleet) surkeassa kunnossa. Nyt toisen lapsen raskauden ja synnytyksen jäljiltä on edelleen virtsankarkailua, lapsi melkein vuoden ikäinen. Mitään laskeumaa tms. ei pitäisi olla kuitenkaan ja lääkärin kanssa on asia selvitetty, kuulat pitäisi kuulemma hankkia.

En haluaisi mitään hullunkokoisia moliskoita ja tuskin ne alkuun pysyisikään, ainakaan jos on kovin painavia. Pitäis olla mukavat asentaa myös. Onkos jotain pitkulaisen mallisia saatavilla? Tuskin edes tunnistan lihaksia, jos niitä pitäis jännittää. En ole sen takia jaksanut juuri treenatakaan.. Toisaalta paikat on varmaan aika löysät kaikin puolin.

Onko muuten kierukka esteenä tai hankaloittaako se hommaa? En tosin ole vielä kierukkaakaan saanut aikaiseksi hommata...
 
Alkuperäinen kirjoittaja papua:
Apteekista Come

http://www.yliopistonapteekki.fi/fi/apteekkipalvelut/tuotteet/pages/product.aspx?catalog=yasalescatalog&productid=321846(yabasecatalog)&category=intiimituotteet(yasalescatalog)/seksuaalisuus(yasalescatalog)
 
Mä oon kans ajatellu hommata ku oon kuullu että auttais lihasten vahvistumiseen. Onks noita erilaisia nautintoa varten ja treeniä varten? Mistä tietää mikä on mihinkin?
 
Itse hommasin Venus Vagitirm keilat, siinä on kolme eri kokoista ja eri painoista keilaa. En ole vielä kokeillut, mutta uskon että on toimivat pelit, kun voi harjoitella "monella eri tasolla". Googleta, en jaksa etsiä linkkiä ;)
 
Alkuperäinen kirjoittaja vieras:
http://www.leastore.fi/index.php?main_page=product_info&cPath=176_177&products_id=482
itse ajattelin josko tuolta tilaisin

En ole ap, mutta tilastin äsken nuo. Postikuluineen 24 euroa. Aloittelen noilla ja siirryn sitten joskus monimutkaisempiin. Kiitos siis vinkistä!
 
Alkuperäinen kirjoittaja www:
Alkuperäinen kirjoittaja vieras:
http://www.leastore.fi/index.php?main_page=product_info&cPath=176_177&products_id=482
itse ajattelin josko tuolta tilaisin

En ole ap, mutta tilastin äsken nuo. Postikuluineen 24 euroa. Aloittelen noilla ja siirryn sitten joskus monimutkaisempiin. Kiitos siis vinkistä!

Nuo on kuvauksen perusteella sellaiset ns. mielihyväkuulat eikä harjoituskuulat. Niilläkin voi tietysti kokeilla.
 

Uusimmat

Yhteistyössä