Seuraavailla vantaalla

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja ystävä
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
Y

ystävä

Vieras
Haluaisin tutustua minkäikäisiin ja minkälaisiin ihmisiiin tahansa.Olen kolmekymppinen.Ois kiva jos asuisit jossainpäin vantaata tai jos haluat kulkea tännepäin,niin kauempaakin käy.Ainoa toive on että kaipaat seuraa,vasta myöhemminhän se kuitenkin selviää ketkä sopii ystäviksi.
 
Moi! Olen Tikkurilassa asustava raskaana oleva 1v2kk tytön äiti. Seura kelpaa aina, sitä ei ole ikinä liikaa (varsinkaan, kun tutut tuppaa olemaan töissä tai menemään kohta puolii töihin). Muhun saa ottaa tutustumis-, mailailu- ja kyläilymielessä yhteyttä vaikka heti! Tässä sähköpostiosoitteeni marianne.pasanen@kolumbus.fi. :wave:
 
pakkala....kesti hieman tää vastaaminen mutta jos joku haluaa tutustua muutan siis pakkalaan kahden viikon päästä, ja ystävät olisi todella tervetulleita.....laittakaa sähköpostia jos kiinnostaa....ppraikkonen@netti.fi
 

Yhteistyössä