T
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Alkuperäinen kirjoittaja sohvi:Mun kohdalla varmaan se, kun pudottiin sängyltä ja mursin käteni siinä rytäkässä. Oli lääkärille selittelyä kun tivasi kuinka tämä sattui ja onko mies pahoinpidellytTämä varmaan osioon hauskimmat
![]()
Alkuperäinen kirjoittaja j:noloimmat, veljeni sattui tupsahtamaan olkkariini kun istuin vielä sen aikaisen miesystäväni sylissä, oli mulla hame päällä ja miehellä housut melkein kokonaan... velipoika10 v luuli että me istuttiin siinä muutenvaan sylikkäinei kä suostunut lähtee käymää missää, jotta oltas päästy pois..
kamala tilanne... sitten se meni suuttuneena pois...
![]()
Alkuperäinen kirjoittaja vieras:Joo no tipuin erään miehen kanssa sängystä, naurettiin vaan. Huonoin kokemus oli kun eräs mies pieras kesken yhdynnän ja sanoi oho, sitten pierasi vielä toisen kerran, mutta enää ei sanonut mitään. Oksettavin kokemus kun meinasin ottaa suihin ja tajusin, että miehen kulli haisee ihan tajuttoman pahalle. Hyi helvetti muistan vieläkin sen hajun, meinasin oksentaa, enkä todellakaan ottanut suihin.
Alkuperäinen kirjoittaja Protarchaeopteryx:Exä pieraisi aiemman miehensä naamalle kesken suuseksin. Mies ihmetteli pöllämystyneenä naisen reisien välistä, että mikäs toi oli. Exä sai vakuutettua, että pimpastahan se ilma tuli.
Alkuperäinen kirjoittaja hihhi:Kaikkein hauskin kaikista oli kyllä kun oltiin miehekkeen kanssa puuhailemassa ja sitten miehen puhelin oli ollut jossain allamme mitä ilmeisemmin ja samaan aikaan anoppi oli soittanut ja vahingossa puhelin sitten vastannut tälle. Sitten myöhemmin soitti uudestaan ja ihmetteli että "Soitin aikaisemmin ja kuulin vain kun joku käveli lumihangella".
Juupa, lumihangellahan me ;D