Matias ei vongannut 14 vuotiaita kaksin kappalein yöllä kotiinsa, kuten Wille teki. Pervosti oli kertonut tyttiksellensä yllärituliaisista.32-vuotias ja 20-vuotias. Odotan samojen hyeenoiden hyökkäävän Mäkysen kimppuun, jotka hyökkäsivät Wille Rydmanin kimppuun. Minä tule sitten myöhemmin puolustamaan.
Matias petti vaimoansa, Wille ei.Matias ei vongannut 14 vuotiaita kaksin kappalein yöllä kotiinsa, kuten Wille teki. Pervosti oli kertonut tyttiksellensä yllärituliaisista.
Matias ei vongannut 14 vuotiaita kaksin kappalein yöllä kotiinsa, kuten Wille teki. Pervosti oli kertonut tyttiksellensä yllärituliaisista.
Näinpä.Borat nimittely haiskahtaa vahvasti nm m1es suuntaan.
Jokainen saa viettää aikaansa kenen kanssa haluaa.
Kyttääminen ja salakuvaus on törkeää.
Seiska on typerä lehti ja sen lukijat vielä surkeampia otuksia.
Wille himoitsi sakkolihaa vaikka oli parisuhteessa, kuten ilm sinäkin?Matias petti vaimoansa, Wille ei.
Ei tehnyt Willekään. Ne kotiin kutsutut olivat 17-vuotiaita eikä kukaan ole väittänyt mitään seksuaalista tapahtuneen.Matias ei vongannut 14 vuotiaita kaksin kappalein yöllä kotiinsa, kuten Wille teki. Pervosti oli kertonut tyttiksellensä yllärituliaisista.
Tarkoitit vissiin sanoa, etät jokainen vasemmistolainen saa viettää aikaansa kenen kanssa haluaa.Borat nimittely haiskahtaa vahvasti nm m1es suuntaan.
Jokainen saa viettää aikaansa kenen kanssa haluaa.
Kyttääminen ja salakuvaus on törkeää.
Seiska on typerä lehti ja sen lukijat vielä surkeampia otuksia.
Vonkasi kuitenkin neitseellistä? piparia 14 v tytö(i)ltä ja tarjosi alkoholia alaikäisilleEi tehnyt Willekään. Ne kotiin kutsutut olivat 17-vuotiaita eikä kukaan ole väittänyt mitään seksuaalista tapahtuneen.
Taisin osua Borat-syväkurkun nilkkaan kun noin rumasti älähdit..Tarkoitit vissiin sanoa, etät jokainen vasemmistolainen saa viettää aikaansa kenen kanssa haluaa.
Sinä siis väität olleesi samaa mieltä myös Wille Rydmanin kohdalla? En usko, mutta jos näin oli, niin sittenhän kommenttini ei osunut maaliin.Taisin osua Borat-syväkurkun nilkkaan kun noin rumasti älähdit..
Ei pidä vaihtaa puheenaihetta sen takia ettei kommentti ollut nannaa hermoillesi.
Ota selvää asioista, niin kanssasi voi ehkä keskustellakin.Vonkasi kuitenkin neitseellistä? piparia 14 v tytö(i)ltä ja tarjosi alkoholia alaikäisille
Otetaan vaan juurta jaksain ilman hiljaiseksi uhkaamista/maksamista ja sen jälkeen W saa tn ehdonalaista ja sakot päälleOta selvää asioista, niin kanssasi voi ehkä keskustellakin.
Sinä saat tuomion herjaamisesta.Otetaan vaan juurta jaksain ilman hiljaiseksi uhkaamista/maksamista ja sen jälkeen W saa tn ehdonalaista ja sakot päälle
Vierailija saa tuomion W -kirjaimen herjaamisesta?Sinä saat tuomion herjaamisesta.
Ai nyt ne ovat jo 14-vuotiaita? Mielenkiintoisesti totuus muuntuu vaihtoehtoiseksi.Matias ei vongannut 14 vuotiaita kaksin kappalein yöllä kotiinsa, kuten Wille teki. Pervosti oli kertonut tyttiksellensä yllärituliaisista.
W on jo syyttömäksi todettu.Otetaan vaan juurta jaksain ilman hiljaiseksi uhkaamista/maksamista ja sen jälkeen W saa tn ehdonalaista ja sakot päälle![]()
Nimimerkki m1es esiintyy aina reksteröityneenä ja sinä kyllä tiedät sen, vaikka itse piileksitkin vierailijana.Borat nimittely haiskahtaa vahvasti nm m1es suuntaan.
Jokainen saa viettää aikaansa kenen kanssa haluaa.
Kyttääminen ja salakuvaus on törkeää.
Seiska on typerä lehti ja sen lukijat vielä surkeampia otuksia.
Nämen oj minsanMatias petti vaimoansa, Wille ei.
Kaupallinen yhteistyö: Semper
Voiko lapselle tarjota mausteista ruokaa? Testaa tietämyksesi ja voita Scoot & Ride -potkupyörä!