Salkkareista

  • Viestiketjun aloittaja Viestiketjun aloittaja Karvapallo
  • Ensimmäinen viesti Ensimmäinen viesti
Alkuperäinen kirjoittaja Karvapallo:
Tajusko joku tota loppua? Mä en tajunnu miks se oli niin outo juttu, että lompakon omista sara polvijärvi, että siihen piti ihan lopettaa jakso. Kuka se siis on?

No se hoitaja joka oli samassa sairaalassa Usassa töissä kuin Miika ja Katariina. Se joka tappelun seurauksena putosi veteen ja hukkui. Tai siis ilmeisesti ei hukkunutkaan.
 
23.2

Miika tapaa Ossille ja Tuukalle mökin vuokranneen miehen ja kuulee tämän onkineen lompsan kosken pohjasta. Hän varmistuu mielessään Saran "nukkuvan kalojen kanssa". Ossille Miika valehtelee jäljittäneensä Saran Amerikkaan, jonne tämä on palannut.
 
Alkuperäinen kirjoittaja voi aaargh!!:
Ollaan mukamas niin kiinnostuneita sarjasta mut sitten ei kuitenkaan olla perille asioista saatika sarjan hahmoista..

:D :D

Joo en kyllä muistanu mikä ton Saran sukunimi oli. Ehkä se vaan meinaa sitä että mulla on myös muuta elämää ku salkkarit :D Vaikka sarjan päivittäin katsonkin niin ei kyllä kaikki pikkuasiat välttämättä jää mieleen, mulle riittää se, että tiedän sen tyypin nimen olevan Sara.
 

Yhteistyössä