Y
yökkis
Vieras
Ärsyttävä tuossa nelosen Sairaala-sarjassa tuo latensairaanhoitaja tms. Egle tai joku nimeltään!!! Jotenkin niin ärsyttävä puhetyyli!
Katso alla oleva video nähdäksesi, kuinka asennat sivustomme verkkosovellukseksi kotinäytöllesi.
Huomio: Tämä ominaisuus ei välttämättä ole käytettävissä kaikissa selaimissa.
Alkuperäinen kirjoittaja yökkis:Ärsyttävä tuossa nelosen Sairaala-sarjassa tuo latensairaanhoitaja tms. Egle tai joku nimeltään!!! Jotenkin niin ärsyttävä puhetyyli!
Alkuperäinen kirjoittaja jep:Alkuperäinen kirjoittaja yökkis:Ärsyttävä tuossa nelosen Sairaala-sarjassa tuo latensairaanhoitaja tms. Egle tai joku nimeltään!!! Jotenkin niin ärsyttävä puhetyyli!
Muakin ärsyttää se lässytys.
Huomasitteko miten ihan normaalisti se puhui työkaverilleen, mutta lapsille ja lasten vanhemmille lässyttää?
Alkuperäinen kirjoittaja Bad Bitch:Alkuperäinen kirjoittaja jep:Alkuperäinen kirjoittaja yökkis:Ärsyttävä tuossa nelosen Sairaala-sarjassa tuo latensairaanhoitaja tms. Egle tai joku nimeltään!!! Jotenkin niin ärsyttävä puhetyyli!
Muakin ärsyttää se lässytys.
Huomasitteko miten ihan normaalisti se puhui työkaverilleen, mutta lapsille ja lasten vanhemmille lässyttää?
Kai se nyt herranjestas on empaattisempi niitä vauvoja ja niiden vanhempia kohtaan :kieh:
Tosi mukavan oloinen ihminen eikä mikään hapannaama =)